Čo robíme

TRADIČNÉ AJ INOVATÍVNE RIEŠENIA

Od schodišťa cez kuchynskú linku až po dvere. Nebojíme sa žiadneho zadania. Čím originálnejšie, tým viac vieme ukázať naše schopnosti. Kľudne sa však na nás obráťte aj s požiadavkou na výrobu nábytku na chatu. Poradíme si s každou zákazkou.

NAJNOVŠIE TRENDY

Síce vo výrobe trávime najviac času, snažíme sa vzdelávať a nachádzať nové inšpirácie aj mimo nej. Cestujeme po výstavách nábytku, stretávame sa s dodávateľmi na prezentáciách noviniek, veľa čítame. Spolupracujeme s rôznymi architektami, ktorí tiež rozširujú naše vnímanie nábytkového dizajnu. Všetky novinky sa snažíme uplatniť v praxi čo najrýchlejšie.  


 

 

RÔZNE TYPY MATERIÁLOV

Drevo a materiály vyrobené na jeho báze stále dominujú. Dnes nie je problém nájsť v jednej domácnosti masívnu komodu bez povrchovej úpravy a vstavanú skriňu z drevotriesky s vysokolesklým povrchom.

Rozvoj technológií a predstavivosť človeka však prinášajú stále viac nových materiálov a postupov, ktoré vstupujú do sveta nábytkového dizajnu. Tomu sme prispôsobili aj naše postupy. Preto medzi našimi výrobkami nájdete nábytok, ktorého súčasťou sú aj oceľ, kameň, sklo, koža alebo rôzne typy čalúnických látok. 

Pre aký druh dreva sa ...

Uvažujete, ktorá drevina je tá správna pre váš nábytok? Vybrať si tú správnu je veľmi dôležité, pretože vhodný druh priamo ovplyvňuje ži...

čítať viac

Päť rád pri výbere kon...

Konferenčný stôl je súčasťou takmer každej obývacej izby. Pre niekoho praktickým využitím priestoru, pre iného zaujímavým dizajnovým doplnkom, ...

čítať viac

Naši partneri